Důležité informace

Apartmány Bohemia Rhapsody a apartmány Menuet se nacházejí v lázeňském území Karlových Varů s velmi omezeným provozem automobilů. Vjezd pro hotelové hosty je umožněn pouze za účelem vyložení nebo naložení zavazadel v den příjezdu a v den odjezdu a v případě kontroly Městskou policií je nutné prokázat se rezervací pobytu v hotelu. Tento režim neumožňuje parkování mimo parkoviště hotelu.

Parkoviště pro hosty apartmánů Bohemia Rhapsody se nachází za hlavní budovou cca 30 m od vchodu a vždy Vám zašleme podrobné instrukce k příjezdu, check-in a předání klíčů. Naše parkoviště má však omezenou kapacitu, proto je rezervace parkovacího místa nutná předem. V případě, že nebudeme schopni potvrdit Váš požadavek na parking přímo u apartmánů, doporučujeme využít non-stop služby s ostrahou Parkovacího domu Libušina, Libušina 2120/21, 360 01 Karlovy Vary nebo můžete zdarma využít naše zabezpečené firemní parkoviště mimo lázeňské území, ze kterého Vás rádi na kolonádu dovezeme.

Parking pro hosty apartmánů Menuet zajišťujeme v Parkovacím domu Libušina, Libušina 2120/21, 360 01 Karlovy Vary, odkud všechny naše hosty převážíme do apartmánů, jež se nacházejí přímo na pěší zóně. Rezervace parkovacího místa je nutná předem. Při příjezdu do parkovacího domu se s Vámi setká náš zástupce, který se také postará o Váš check-in a předá Vám klíče od apartmánu.  V případě, kdy je naše vlastní parkovací kapacita vyčerpána, nabídneme Vám využití parkovacího místa u apartmánů Bohemia Rhapsody, které se nacházejí cca 150 m od apartmánů Menuet či zabezpečeného firemní parkoviště mimo lázeňské území, ze kterého Vás a Vaše blízké na kolonádu dovezeme. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..