Důležité informace

Apartmány Bohemia Rhapsody a apartmány Menuet se nacházejí v lázeňském území Karlových Varů s velmi omezeným provozem automobilů. Vjezd pro hotelové hosty je umožněn pouze za účelem vyložení nebo naložení zavazadel v den příjezdu a v den odjezdu a v případě kontroly Městskou policií je nutné prokázat se rezervací pobytu v hotelu. Tento režim neumožňuje parkování v lázeňském území, ale pouze vjezd a výjezd.

Parking pro hosty apartmánů Bohemia Rhapsody zajišťujeme v nejbližším parkovacím domě Libušina, Libušina 2120/21, 360 01 Karlovy Vary a vždy Vám zašleme podrobné instrukce k příjezdu, check-in a předání klíčů. Kapacita je však omezená, proto je rezervace parkovacího místa nutná předem. V případě, že nebudeme schopni potvrdit Váš požadavek na parking, nabídneme Vám využití našeho zabezpečeného firemního parkoviště mimo lázeňské území, ze kterého Vás rádi na kolonádu dovezeme a samozřejmě Vás dovezeme zpět k autu při odjezdu.

Parking pro hosty apartmánů Menuet zajišťujeme v nejbližším parkovacím domě Libušina, Libušina 2120/21, 360 01 Karlovy Vary, odkud všechny naše hosty převážíme do apartmánů, jež se nacházejí přímo na pěší zóně. Rezervace parkovacího místa je nutná předem. Při příjezdu do parkovacího domu se s Vámi setká náš zástupce, který se také postará o Váš check-in a předá Vám klíče od apartmánu. V případě, kdy je naše parkovací kapacita vyčerpána, existuje možnost zaparkovat na zabezpečeném firemním parkovišti mimo lázeňské území, ze kterého Vás a Vaše blízké na kolonádu dovezeme.