Samostatná ložnice s manželským dvoulůžkem, terasa s venkovním posezením spojená s kuchyní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou sloužící jako dvoulůžko, vysokorychlostní WiFi, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout v kuchyni, dostatečné množství úložných prostor, samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou, základní hygienické potřeby, ručníky a ložní prádlo, fén, mikrovlnná trouba, kávovar Dolce Gusto na kapsle, rychlovarná konvice, lednice, sporák s troubou, topinkovač, kuchyňské potřeby a nádobí. Základní úklidové prostředky i pomůcky, dětská postýlka i židlička zdarma.

63 apartmán čtyřlůžkový

Samostatná ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou sloužící jako dvoulůžko, vysokorychlostní WiFi, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout v kuchyni, dostatečné množství úložných prostor, koupelna s vanou, samostatná toaleta, základní hygienické potřeby, ručníky a ložní prádlo, fén, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar Dolce Gusto na kapsle, lednice, sporák s troubou, toastovač, kuchyňské potřeby a nádobí. Základní úklidové prostředky i pomůcky, dětská postýlka i židlička zdarma.

Samostatná a prostorná ložnice s velkým manželským dvoulůžkem, velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou sloužící jako dvoulůžko, vysokorychlostní WiFi, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout v kuchyni, dostatečné množství úložných prostor, samostatná koupelna se sprchou, toaletou a pračkou, základní hygienické potřeby, ručníky a ložní prádlo, fén, kávovar Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo na kapsle Dolce Gusto, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, sporák s troubou, topinkovač, kuchyňské potřeby a nádobí. Základní úklidové prostředky i pomůcky, dětská postýlka i židlička zdarma.

22 apartmán čtyřlůžkový

Samostatná ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou sloužící jako dvoulůžko, vysokorychlostní WiFi, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout v kuchyni, dostatečné množství úložných prostor, samostatná koupelna se sprchou a toaletou, základní hygienické potřeby, ručníky a ložní prádlo, fén, kávovar Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo na kapsle, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, sporák s troubou, topinkovač, kuchyňské potřeby a nádobí. Základní úklidové prostředky i pomůcky, dětská postýlka i židlička zdarma.

V tomto útulném apartmánu je samostatná a prostorná ložnice s velkým manželským dvojlůžkem a rozkládací pohovkou, která slouží jako přistýlka pro jednoho hosta. V apartmánu je vysokorychlostní WiFi, TV s digitálním signálem a s plochou obrazovkou, jídelní kout ve vybavené kuchyni, dostatečné množství úložných prostor, koupelna se sprchou a toaletou, základní hygienické potřeby, ručníky a ložní prádlo, fén, kávovar Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo na kapsle Dolce Gusto, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, sporák s troubou, topinkovač, kuchyňské potřeby a nádobí. Základní úklidové prostředky i pomůcky, dětská postýlka a židlička jsou poskytovány zdarma.