Zjistit dostupnost

Apartments JAMP - ubytování Karlovy Vary

Apartmány Jamp svým hostům ve všech čtyřech ubytovacích zařízeních nabízí naprostý klid a soukromí, nadstandardní komfort v apartmánech Menuet a Bohemia Rhapsody či pohodlí standardních apartmánů Zbrojnická a TGM 11, plné vybavení pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt, individuální a profesionální přístup ke všem našim hostům.
 

Apartmány Menuet

Apartmány Menuet s celkem pěti apartmány o rozloze 40 m² – 65 m² se nacházejí v samostatně přístupném podkroví historické budovy v samém lázeňském centru Karlových Varů přímo u vstupu na Mlýnskou kolonádu a několik kroků od slavného Mlýnského pramene č. 6. Toto místo je to nejkrásnější a nejznámější, co Karlovy Vary nabízejí a za čím přijíždějí návštěvníci z celého světa. Staňte se také jedním z nich!

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

Apartmány Bohemia Rhapsody s celkem osmi apartmány různého typu o rozloze 40 m² – 55 m² se nacházejí v historické budově v samém lázeňském centru Karlových Varů na slavné promenádě Stará Louka několik kroků od hlavního léčivého pramene Vřídlo a každý z nich disponuje překrásným výhledem na nejznámější památky, promenádu a řeku Teplou. Vyhlášené restaurace a slavné kavárny Vám budou k dispozici ihned, jakmile se vydáte na romantickou lázeňskou procházku. Je zcela na Vás, co si z rozmanité nabídky našeho krásného města vyberete, protože o Váš příjemný pobyt se postaráme my.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartment Zbrojnická

Apartment Zbrojnická se dvěma ložnicemi, moderním vybavením, balkonem a vlastním parkovacím místem nabízí naprosté pohodlí a soukromí především rodinám a malým skupinám se nachází v klidné a moderní bytové zástavbě cca 10 minut pěšky do lázeňského centra. Restaurace, obchody, blízkost kina Drahomíra a kinosálů Thermalu uvítají především návštěvníci Mezinárodního filmového festival a všichni ostatní jistě ocení veškerou občanskou vybavenost či nemocnici v blízkém okolí.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartments TGM 11

Apartmány TGM 11 se nacházejí uprostřed pěší zóny T. G. Masaryka, odkud je lázeňské území s kolonádou velmi snadno pěšky přístupné. Apartmány jsou prostorné, vybavené a vhodné pro ubytování až 4 hostů. Větší z nich disponují velkou terasou s příjemným posezením. Obchody, restaurace, park u Alžbětiných lázní, Hotel Thermal a veškerá občanská vybavenost jsou v přímém okolí.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody