Zjistit dostupnost

Apartments JAMP - ubytování Karlovy Vary

Apartments Jamp svým hostům ve všech třech ubytovacích zařízeních nabízí naprostý klid a soukromí, nadstandardní komfort, plné vybavení pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt, individuální a profesionální přístup ke všem našim hostům. 

 

Apartmány Menuet

Apartmány Menuet s celkem pěti apartmány o rozloze 40 m2 – 65 m2 se nacházejí v samostatně přístupném podkroví historické budovy v samém lázeňském centru Karlových Varů přímo u vstupu na Mlýnskou kolonádu a několik kroků od slavného Mlýnského pramene č. 6. Toto místo je to nejkrásnější a nejznámější, co Karlovy Vary nabízejí a za čím přijíždějí návštěvníci z celého světa. Staňte se také jedním z nich!

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

Apartmány Bohemia Rhapsody s celkem osmi apartmány různého typu o rozloze 40 m2 – 55 m2 se nacházejí v historické budově v samém lázeňském centru Karlových Varů na slavné promenádě Stará Louka několik kroků od hlavního léčivého pramene Vřídlo a každý z nich disponuje překrásným výhledem na nejznámější památky, promenádu a řeku Teplou. Vyhlášené restaurace a slavné kavárny Vám budou k dispozici ihned, jakmile se vydáte na romantickou lázeňskou procházku. Je zcela na Vás, co si z rozmanité nabídky našeho krásného města vyberete, protože o Váš příjemný pobyt se postaráme my.

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartment Zbrojnická

Apartment Zbrojnická se dvěma ložnicemi, moderním vybavením, balkónem a vlastním parkovacím místem nabízí naprosté pohodlí a soukromí především rodinám a malým skupinám se nachází v klidné a moderní bytové zástavbě cca 10 minut pěšky do lázeňského centra. Restaurace, obchody, blízkost kina Drahomíra a kinosálů Thermalu uvítají především návštěvníci Mezinárodního filmového festival a všichni ostatní jistě ocení veškerou občanskou vybavenost či nemocnici v blízkém okolí.

Apartmány Bohemia Rhapsody

Jamp Apartments, Jamp Apartments Karlovy Vary