Zjistit dostupnost

Apartments JAMP - ubytování v Karlových Varech a Božím Daru

Apartmány JAMP svým hostům ve všech ubytovacích zařízeních v Karlových Varech nabízejí naprostý klid a soukromí. Hosté si mohou vybrat nadstandardní komfort v apartmánech Menuet a Bohemia Rhapsody, které se nacházejí v lázeňském centru či pohodlí standardních apartmánů Zbrojnická a TGM 11.

Luxusní horská chata Boží Dar s celoročním provozem, která má vlastní zahradu a nachází se v klidné části obce Boží Dar nabízí dokonalý komfort a soukromí velkým rodinám i skupinám přátel. Všechny apartmány i chata jsou plně vybavené pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt s tím, že individuální a profesionální přístup poskytujeme všem našim hostům.
 

Apartmány Menuet

Apartmány Menuet s celkem pěti apartmány o rozloze 40 m² – 65 m² se nacházejí v samostatně přístupném podkroví historické budovy v samém lázeňském centru Karlových Varů přímo u vstupu na Mlýnskou kolonádu a několik kroků od slavného Mlýnského pramene č. 6. Toto místo je to nejkrásnější a nejznámější, co Karlovy Vary nabízejí a za čím přijíždějí návštěvníci z celého světa. Staňte se také jedním z nich!

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

Apartmány Bohemia Rhapsody s celkem osmi apartmány různého typu o rozloze 40 m² – 55 m² se nacházejí v historické budově v samém lázeňském centru Karlových Varů na slavné promenádě Stará Louka několik kroků od hlavního léčivého pramene Vřídlo a každý z nich disponuje překrásným výhledem na nejznámější památky, promenádu a řeku Teplou. Vyhlášené restaurace a slavné kavárny Vám budou k dispozici ihned, jakmile se vydáte na romantickou lázeňskou procházku. Je zcela na Vás, co si z rozmanité nabídky našeho krásného města vyberete, protože o Váš příjemný pobyt se postaráme my.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartment Zbrojnická

Apartmán Zbrojnická se dvěma ložnicemi, moderním vybavením, balkónem a vlastním parkovacím místem nabízející naprosté pohodlí a soukromí především rodinám a malým skupinám se nachází v klidné a moderní bytové zástavbě cca 10 minut pěšky do lázeňského centra. Restaurace, obchody, blízkost kina Drahomíra a hotelu Thermalu s venkovním bazénem uvítají nejen návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu a všichni jistě ocení dostupnost veškeré občanské vybavenost v blízkém okolí. Ubytování v tomto apartmánu probíhá formou self check-in, ale všem hostům jsme k dispozici na telefonu a e-mailu.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody

 

Apartments TGM 11

Apartmány TGM 11 se nacházejí uprostřed pěší zóny T. G. Masaryka v administrativním centru města, odkud je lázeňské území s kolonádami, léčivými prameny a lázeňskými parky velmi snadno pěšky přístupné. Apartmány umístěné v posledním patře domu jsou prostorné, plně vybavené a vhodné pro ubytování až 4 hostů. Větší apartmán o rozloze 90 m² disponuje velkou terasou s příjemným posezením přímo nad pěší zónou, plocha menšího apartmánu je 60 m². 

V roce 2023 byly kompletně zrekonstruovány další 3 apartmány s tím, že ve 2. patře budovy se nacházejí velmi prostorné apartmány o rozloze 89 m² a 75 m² sloužící pro ubytování až 4 hostů a ve 3. patře budovy vznikl útulný apartmán o rozloze 47 m2 pro ubytování až 3 hostů.

Obchody, restaurace, park u Alžbětiných lázní, Hotel Thermal a veškerá občanská vybavenost jsou v přímém okolí.
Ubytování v těchto apartmánu probíhá formou self check-in, ale všem hostům jsme k dispozici na telefonu
a e-mailu.

 

Apartmány Bohemia Rhapsody


Luxusní horská chata Boží dar

Luxusní a stylově zařízená a kompletně vybavená horská chata se saunou a čtyřmi ložnicemi se nachází na Božím
Daru a stojí na samostatném pozemku se zahradou, kde je k dispozici zastřešená garáž, zahradní domek s grilem
a dvě terasy s možností venkovního posezení. Chata je v provozu celoročně a nabízí dokonalý komfort a soukromí
nejen během letních i zimních prázdnin. Je vhodná pro rodiny s dětmi či skupinu přátel o celkovém počtu 8 hostů.

bozi-dar